Zobacz atrakcje w okolicy:
Muzeum Powstania WarszawskiegoPOLIN Muzeum Historii Żydów PolskichMuzeum Wojska Polskiego w WarszawieCytadela WarszawskaMuzeum KatyńskiePałac KrasińskichPałac Kultury i NaukiFort LegionówOgród SaskiTeatr NarodowyPomnik Małego PowstańcaGrób Nieznanego ŻołnierzaMultimedialny Park FontannZachęta - Narodowa Galeria SztukiWarszawska StarówkaKolumna Zygmunta III WazyZamek Królewski w WarszawieCentrum Pieniądza NBPArkady KubickiegoMuzeum Życia w PRLCoco Christina 1 - Warszawa
Atrakcyjne rabaty na noclegi. Tanie spanie, nocowanie, wypoczywanie.
Coco Christina 1
Warszawa Chmielna 35 apartamenty - mieszkania
WiFi
Pokoje dla singli
Rozmawiamy
RU
9.2/10
RU
Obiekt Coco Christina 1 usytuowany jest w samym centrum miejscowości Warszawa i oferuje balkon, skąd roztacza się widok na miasto. Obiekt zapewnia bezpłatne Wi-Fi we wszystkich pomieszczeniach. W odległości 500 m znajduje się Pałac Kultury i Nauki.
W apartamencie zapewniono sypialnię (1), kuchnię z pełnym wyposażeniem, w tym lodówką oraz piekarnikiem, a także łazienkę (1) z wanną i bezpłatnym zestawem kosmetyków. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
W okolicy panują doskonałe warunki do uprawiania jazdy na rowerze.
W pobliżu obiektu Coco Christina 1 znajdują się liczne atrakcje, takie jak Stacja metra Centrum, Narodowa Galeria Sztuki Zachęta i Uniwersytet Warszawski. Lotnisko Lotnisko Chopina w Warszawie znajduje się 8 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:30.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
W momencie zameldowania wymagane jest okazanie ważnego dowodu tożsamości ze zdjęciem oraz karty kredytowej. Życzenia specjalne zostaną zrealizowane w zależności od dostępności, a ich realizacja może podlegać dodatkowej opłacie.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Apartament typu studio z balkonem. In the well-fitted kitchen, guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and an oven. The studio offers soundproof walls, a tea and coffee maker, a balcony with city views as well as a private bathroom boasting a bath. The unit has 1 bed. Studio - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 27 mkw.
system alarmowy
Bezdotykowe zameldowanie/wymeldowanie
całodobowa ochrona
Wi-Fi dostępne w całym obiekcie
część przeznaczona dla palących
pokoje dla niepalących
W miejscach zakwaterowania gości oraz ważnych częściach wspólnych znajdują się środki do dezynfekcji rąk
Dostęp do personelu medycznego
Zasady dystansu społecznego są przestrzegane
pubydodatkowo płatne
Apteczki pierwszej pomocy są dostępne
czujnik dymu
winda
Pokoje są dezynfekowane między pobytami
Wi-Fi
Przedmioty używane przez wiele osób, np. wydrukowane karty menu, czasopisma, długopisy czy gazety zostały usunięte
dostęp do Internetu
Posiłki mogą być dostarczone do miejsca zakwaterowania gości
gaśnice
Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa
fryzjer / salon piękności
Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych
Goście mają możliwość rezygnacji z usługi sprzątania ich zakwaterowania podczas pobytu
ogrzewanie
Dostarczane posiłki są bezpiecznie zamknięte
Ekrany lub inne przegrody odgradzające personel od gości zainstalowano w odpowiednich miejscach
galerie sztukipoza obiektem
Płatności bezgotówkowe są możliwe
Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości
jazda na rowerzepoza obiektem
bezpłatne Wi-Fi
pokoje dla alergików
Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne
muzyka na żywopoza obiektem
monitoring w pomieszczeniach ogólnodostępnych
monitoring wokół obiektu
sklep na miejscu
Wszystkie naczynia i sztućce są poddawane dezynfekcji













