Zobacz atrakcje w okolicy:
Dom Ewy Braun w PobierowiePlaża w PobierowieDomek do góry nogami - Magiczny domek w PobierowieOko Iluzji w PobierowieOceanarium w PobierowieZegar kwiatowy w PobierowiePapugarnia w PobierowiePlaża PustkowoPark Przyjaciół PustkowaBałtycki Krzyż Nadziei w Pustkowie - replika krzyża z GiewontuTor Buggy Quady Pustkowo-Trzęsacz Plaża w TrzęsaczuPałac w DreżewieLabirynt Luster w TrzęsaczuTaras widokowy w TrzęsaczuMuzeON Multimedialne Muzeum w TrzęsaczuPomnik Syrenki w TrzęsaczuRuiny Kościoła w TrzęsaczuPanoramiczny Punkt Widokowy Trzęsacz - Klif Paralotniarzy w TrzęsaczuPrzystań rybacka i Pomnik Rybaka w RewaluResort Apartamenty Klifowa Rewal 60 - Rewal
Atrakcyjne rabaty na noclegi. Tanie spanie, nocowanie, wypoczywanie.
Resort Apartamenty Klifowa Rewal 60
Rewal Morska 3 m 28 apartamenty - mieszkania
WiFi
Basen
Spa/wellness
Parking
Akceptacja zwierząt
Plac zabaw
Rozmawiamy
9.3/10
Obiekt Resort Apartamenty Klifowa Rewal 60 znajduje się w miejscowości Rewal i oferuje bezpłatne Wi-Fi oraz bezpłatny prywatny parking. Goście mogą podziwiać widok na morze. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Rewal – kilka kroków od obiektu. Odległość ważnych miejsc od apartamentu: Ratusz – 48 km, PKP Kołobrzeg – 49 km.
W apartamencie do dyspozycji gości przygotowano taras, sypialnię (1), salon oraz aneks kuchenny z doskonałym wyposażeniem, w tym lodówką i mikrofalówką. Goście mają do dyspozycji telewizor z płaskim ekranem.
Zaplecze odnowy biologicznej obiektu Resort Apartamenty Klifowa Rewal 60 obejmuje kryty basen, centrum fitness i wannę z hydromasażem. Na terenie obiektu Resort Apartamenty Klifowa Rewal 60 znajduje się plac zabaw.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Molo w Kołobrzegu – 49 km, Latarnia morska w Kołobrzegu – 49 km.
Doba hotelowa od godziny 16:00 do 11:00.
W pobliżu obiektu prowadzone są obecnie prace budowlane. Z tego powodu do niektórych pokoi może docierać hałas.W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Wanna z hydromasażemjacuzzi są nieczynne od 2025-06-30 do 2024-11-02
Apartament z 1 sypialnią. Guests will have a special experience as this apartment features a hot tub. The fully equipped kitchenette features a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a microwave. Featuring a terrace with sea views, this apartment also offers a washing machine and a flat-screen TV. The unit offers 3 beds. Apartament - 6 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 45 mkw.
całodobowa ochrona
parking na miejscu
pokoje rodzinne
prywatny parking
zwierzęta domowe są akceptowane
plaża
basen
pokoje dla niepalących
basen
Wi-Fi
całkowity zakaz palenia
winda
dostęp do Internetu
kryty basen
bezpłatny parking
plac zabaw dla dzieci
centrum fitness
parking
kryty basen (czynny przez cały rok)
monitoring wokół obiektu
lokalizacja przy samej plaży
taras
wanna z hydromasażem / jacuzzi
taras słoneczny
bezpłatne Wi-Fi













