Kamienica Centrum - Olsztyn
Atrakcyjne rabaty na noclegi. Tanie spanie, nocowanie, wypoczywanie.
Kamienica Centrum
Olsztyn Joachima Lelewela 2pensjonaty - domy wczasowe
Jezioro
Liczba pokoi
5
Cena od
63 PLN
WiFi
Parking
Akceptacja zwierząt
Pokoje dla singli
Rozmawiamy
RU
Jezioro
Liczba pokoi
5
Cena od
63 PLN
WiFi
Parking
Akceptacja zwierząt
Pokoje dla singli
Rozmawiamy
RU
Prezentowana cena minimalna została wyliczona na podstawie danych przekazanych przez Partnera obsługującego rezerwację i jest wartością przybliżoną pokazującą poziom cenowy obiektu. Całkowity koszt pobytu zależy min. od wybranego terminu, pokoju, liczby osób i zostanie pokazany na stronie Partnera po podaniu wymaganych do wyliczeń informacji.
W naszej ofercie m. in. : bezpłatne Wi-Fi, dostęp do Internetu, całkowity zakaz palenia, pokoje dla niepalących, ogrzewanie, Wi-Fi, zwierzęta domowe są akceptowane, gaśnice, parking na miejscu, pokoje rodzinne, parking, dostęp za pomocą kluczy, przechowalnia bagażu, czujnik dymu, całodobowa recepcja, Wi-Fi dostępne w całym obiekcie.
Doba hotelowa zaczyna się od godziny 15:00 a kończy o godzinie 11:00.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu Kamienica Centrum o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji. W momencie zameldowania wymagane jest okazanie ważnego dowodu tożsamości ze zdjęciem oraz karty kredytowej. Życzenia specjalne zostaną zrealizowane w zależności od dostępności, a ich realizacja może podlegać dodatkowej opłacie. W odpowiedzi na koronawirusa (COVID-19) ten obiekt zapewnia obecnie dodatkowe środki bezpieczeństwa i środki sanitarne. W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp. Za zameldowanie po godzinie 23:00 pobierana jest dodatkowa opłata. Możliwość późnego zameldowania musi zostać potwierdzona przez personel obiektu. Recepcja znajduje się w budynku usytuowanym pod adresem: ul. Górna 7, 10-040 Olsztyn. Korzystanie z parkingu publicznego w dni robocze w godzinach 09:00–17:00 podlega dodatkowej opłacie. W późniejszych godzinach i w weekendy miejsca postojowe dostępne są bezpłatnie.Dostępne pokoje:
Pokój Dwuosobowy 2 osobowy (1 łóżko podwójne - 15 mkw);
Pokój Czteroosobowy 4 osobowy (2 łóżka pojedyncze, 1 duże łóżko podwójne - 25 mkw);
Pokój Dwuosobowy 2 osobowy (1 duże łóżko podwójne - 10 mkw);
Pokój Trzyosobowy 3 osobowy (1 rozkładana sofa, 1 duże łóżko podwójne - 20 mkw).

