Zobacz atrakcje w okolicy:
Papugarnia w PobierowiePlaża PustkowoPark Przyjaciół PustkowaBałtycki Krzyż Nadziei w Pustkowie - replika krzyża z GiewontuTor Buggy Quady Pustkowo-Trzęsacz Plaża w TrzęsaczuPałac w DreżewieLabirynt Luster w TrzęsaczuTaras widokowy w TrzęsaczuMuzeON Multimedialne Muzeum w TrzęsaczuPomnik Syrenki w TrzęsaczuRuiny Kościoła w TrzęsaczuPanoramiczny Punkt Widokowy Trzęsacz - Klif Paralotniarzy w TrzęsaczuPrzystań rybacka i Pomnik Rybaka w RewaluKolej wąskotorowa w gminie Rewal (Trzęsacz-Rewal-Śliwin-Niechorze-Pogorzelica)Platforma widokowa - taras widokowy w RewaluPlac Wielorybów w RewaluPlaża w RewaluBajkowa Chata w RewaluRewalLove Museum w RewaluREZYDENCJA NIECHORZE Apartament 123 parking & taras z ogródkiem przy plaży - Niechorze
Atrakcyjne rabaty na noclegi. Tanie spanie, nocowanie, wypoczywanie.
REZYDENCJA NIECHORZE Apartament 123 parking & taras z ogródkiem przy plaży
Niechorze Ścieżka rowerowa Niechorze - Pogorzelica apartamenty - mieszkania
WiFi
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
RU
9.3/10
RU
Obiekt REZYDENCJA NIECHORZE Apartament 123 parking & taras z ogródkiem przy plaży znajduje się w miejscowości Niechorze i oferuje ogród oraz taras. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża w Niechorzu – kilka kroków od obiektu, Ratusz – 47 km, PKP Kołobrzeg – 48 km. Oferta apartamentu obejmuje bezpłatny prywatny parking, całodobową recepcję oraz bezpłatne Wi-Fi.
Apartament znajduje się na parterze. Na miejscu zapewniono sypialnię (1), telewizor z płaskim ekranem z dostępem do kanałów kablowych oraz aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem, w tym lodówką, zmywarką, pralką, piekarnikiem i płytą kuchenną. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Molo w Kołobrzegu – 48 km, Latarnia morska w Kołobrzegu – 48 km.
Doba hotelowa od godziny 16:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Apartament z 1 sypialnią. Guests can make meals in the kitchenette that features a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. This apartment has a washing machine, a tea and coffee maker, a flat-screen TV with cable channels and a terrace. The unit has 2 beds. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 42 mkw.
bezpłatny parking
Pokoje są dezynfekowane między pobytami
prywatny parking
ogrzewanie
dostęp za pomocą karty
zwierzęta domowe są akceptowane
plaża
Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne
transfer lotniskowy
transfer na lotniskododatkowo płatne
Ekrany lub inne przegrody odgradzające personel od gości zainstalowano w odpowiednich miejscach
system alarmowy
całkowity zakaz palenia
taras
gaśnice
Wi-Fi
miejsce na piknik
pokoje dla niepalących
całodobowa recepcja
Wi-Fi dostępne w całym obiekcie
winda
parking
meble ogrodowe
Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości
dostęp do Internetu
monitoring wokół obiektu
transfer z lotniskadodatkowo płatne
ogród
bezpłatne Wi-Fi
ekspresowe zameldowanie / wymeldowanie
przechowalnia bagażu
parking na miejscu
czujnik dymu
Goście mają możliwość rezygnacji z usługi sprzątania ich zakwaterowania podczas pobytu
Usługa sprzątania obiektu wykonywana jest przez profesjonalną firmę sprzątającą
lokalizacja przy samej plaży
Zasady dystansu społecznego są przestrzegane
część przeznaczona dla palących
całodobowa ochrona
gry planszowe / puzzle
monitoring w pomieszczeniach ogólnodostępnych
leżaki lub krzesełka plażowe



















