Zobacz atrakcje w okolicy:
Plaża w DźwirzynieWędrująca wydma Patelnia w DźwirzyniePark Linowy Koala w DźwirzynieŚcieżka zdrowia w DźwirzynieRodzinna plaża naturystów - plaża naturystyczna Grzybowo-DźwirzynoCztery rowery w Grzybowie - rzeźba Wiktora Szostały "Miłość od pierwszego jeżdżenia" przy trasie rowerowej R10Opuszczona wieża obserwacyjna artylerii w GrzybowieBór bażynowy w GrzybowiePlaża w GrzybowieTaras widokowy na plaży w Grzybowie - molo plażowe w GrzybowiePlaża Zachodnia w Kołobrzegukuter rybacki Ciotka Trudzia w KołobrzeguFalochron w KołobrzeguMiasto Myszy w KołobrzeguLatarnia Morska w KołobrzeguUkryta Kraina w KołobrzeguPomnik Zaślubin Polski z Morzem w KołobrzeguKołobrzeski Skansen Morski w KołobrzeguMarina Solna w KołobrzeguBindaż grabowy - aleja grabowa w KołobrzeguApartament Orange - Kołobrzeg
Atrakcyjne rabaty na noclegi. Tanie spanie, nocowanie, wypoczywanie.
Apartament Orange
Kołobrzeg 18 Portowa 614 apartamenty - mieszkania
WiFi
Parking
Rozmawiamy
8.8/10
Obiekt Apartament Orange znajduje się w miejscowości Kołobrzeg i oferuje bar. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Centralna w Kołobrzegu – 800 m, Plaża Ouest – 1 km, Molo w Kołobrzegu – niecały kilometr. Goście mogą korzystać z bezpłatnego WiFi we wszystkich pomieszczeniach. Na terenie obiektu znajduje się też prywatny parking.
W apartamencie zapewniono balkon, sypialnię (1), salon z telewizorem z płaskim ekranem, kuchnię ze standardowym wyposażeniem, a także łazienkę (1) z prysznicem. Goście mogą podziwiać widok na ogród.
W pobliżu obiektu Apartament Orange znajdują się liczne atrakcje, takie jak PKP Kołobrzeg, Latarnia morska w Kołobrzegu i Ratusz. Lotnisko Lotnisko Szczecin-Goleniów znajduje się 104 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Apartament z 1 sypialnią. This apartment comes with 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a shower and a hairdryer. The apartments kitchen is available for cooking and storing food. Boasting a balcony with garden views, this apartment also features a sofa and a flat-screen TV. The unit has 2 beds. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 38 mkw.
czujnik dymu
Pokoje są dezynfekowane między pobytami
parking na miejscu
plaża
W miejscach zakwaterowania gości oraz ważnych częściach wspólnych znajdują się środki do dezynfekcji rąk
prywatny parking
Apteczki pierwszej pomocy są dostępne
Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne
ogrzewanie
Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa
Ekrany lub inne przegrody odgradzające personel od gości zainstalowano w odpowiednich miejscach
pokoje rodzinne
całkowity zakaz palenia
winda
Wi-Fi
Wi-Fi dostępne w całym obiekcie
bezpłatne Wi-Fi
dostęp do Internetu
Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych
bar
parking dla osób niepełnosprawnych
parking
Usługa sprzątania obiektu wykonywana jest przez profesjonalną firmę sprzątającą
pokoje dla niepalących
Zasady dystansu społecznego są przestrzegane













