Willa Alwa - Iława
Atrakcyjne rabaty na noclegi. Tanie spanie, nocowanie, wypoczywanie.
Willa Alwa
Iława Sienkiewicza 18 kwatery prywatne - pokoje gościnne
Liczba pokoi
8
WiFi
Parking
Pokoje dla singli
Rozmawiamy
9.2/10
8
Obiekt Willa Alwa znajduje się w miejscowości Iława i oferuje taras. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Stadion Miejski w Lubawie – 21 km, Kościół Polski - Prabuty – 32 km, Stadion Miejski w Ostródzie – 35 km. Oferta kwatery prywatnej obejmuje bezpłatny prywatny parking, wspólną kuchnię oraz bezpłatne Wi-Fi.
W kwaterze prywatnej znajduje się telewizor z płaskim ekranem. W kwaterze prywatnej zapewniono ręczniki i pościel.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Pojezierze Brodnickie – 36 km. Lotnisko Lotnisko Olsztyn-Mazury znajduje się 124 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
Goście są proszeni o poinformowanie personelu obiektu Willa Alwa o planowanej godzinie przyjazdu z 24-godzinnym wyprzedzeniem. Stosowną informację można wpisać w miejscu na życzenia specjalne w formularzu rezerwacji lub przekazać bezpośrednio personelowi. Dane kontaktowe znajdują się w potwierdzeniu rezerwacji.Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami. Featuring free toiletries, this twindouble room includes a private bathroom with a shower and a hairdryer. The twindouble room features a flat-screen TV, a wardrobe, parquet floors, as well as heating. The unit has 2 beds. Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 15 mkw.
plaża
Goście mają możliwość rezygnacji z usługi sprzątania ich zakwaterowania podczas pobytu
Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych
Wi-Fi dostępne w całym obiekcie
Bezdotykowe zameldowanie/wymeldowanie
gaśnice
bezpłatne Wi-Fi
monitoring wokół obiektu
ogrzewanie
Płatności bezgotówkowe są możliwe
parking na miejscu
taras słoneczny
Pokoje są dezynfekowane między pobytami
wspólna kuchnia
Możliwe wystawienie faktury
taras
prywatny parking
Wi-Fi
pokoje dla niepalących
W miejscach zakwaterowania gości oraz ważnych częściach wspólnych znajdują się środki do dezynfekcji rąk
meble ogrodowe
parking
monitoring w pomieszczeniach ogólnodostępnych
Apteczki pierwszej pomocy są dostępne
lokalizacja przy samej plaży
bezpłatny parking
Zasady dystansu społecznego są przestrzegane
dostęp do Internetu
całkowity zakaz palenia













